O nas

 

Cracow Consulting

Jesteśmy firmą doradczą, świadczącą swoje usługi na terenie całej Polski. Współpracujemy zarówno z firmami mikro, małymi jak i średnimi, w każdej z możliwych branż a także z jednostkami administracji publicznej i państwowej. Nasi klienci to firmy, które dopiero rozpoczęły swoją działalność i planują zatrudnienie pierwszych pracowników oraz firmy z wieloletnim stażem i kilkuset osobowym zatrudnieniem.

 

Doświadczenie – jedno z najważniejszych kryteriów przy wyborze firmy do współpracy i realizacji usług. Wyróżnia nas 10 letnie doświadczenie w doradztwie dla pracodawców w zakresie zatrudniania pracowników niepełnosprawnych i rozliczeń dofinansowań z PFRON.

 

Specjalizacja – zajmujemy się tym co robimy najlepiej i na czym się znamy. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce specjalizujemy się w realizacji takich usług jak: wnioskowanie o dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych z PFRON, szkolenia z zatrudniania pracowników niepełnosprawnych i obowiązkach pracodawców w tym zakresie.

 

Zaufanie – mamy świadomość swojej wartości i mocnych stron oraz wiemy jak sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Potwierdzeniem tego jest 400 umów z pracodawcami w zakresie rozliczeń dofinansowań oraz 1000 klientów w ramach usług szkoleniowych i doradczych.

 

Skuteczność – gwarantujemy ją na każdym etapie współpracy z Klientem. Pewni swoich umiejętności rozliczamy się w systemie success fee – wynagrodzenie od sukcesu. Prowadzona przez nas weryfikacja przed podpisaniem umowy współpracy gwarantuje, że 100% naszych wniosków o refundacje dofinansowań z PFRON kończy się sukcesem.

 

Skala działania – nasi Klienci to Pracodawcy z całej Polski. Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych to realne pieniądze, które wpływają na konto pracodawcy. Miesięcznie pozyskujemy ponad 400 tys. zł z PFRON. Od początku działalności firmy, kwota ta przekroczyła wartość 20 mln zł. Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 2000 osób.

 

Jakość obsługi – dbamy o najwyższe standardy na każdym etapie współpracy z Klientem. Kompetencje poparte wieloletnim doświadczeniem, skuteczność i kompleksowa obsługa oraz pełne wsparcie na każdym etapie realizacji usług to nasze niekwestionowane atuty. 100% naszych klientów ocenia nasze usługi na najwyższym poziomie a 98% z nich poleca nas jako sprawdzonych partnerów biznesowych.

 

Stabilność współpracy – ważne kryterium przy wyborze partnera biznesowego. Wieloletnia obecność na rynku potwierdza nasze umiejętności i skuteczność w działaniu. 90% klientów którzy rozpoczęli z nami współpracę, kontynuuje ją w kolejnych latach a średni czas współpracy z Klientem wynosi 6 lat. Stały zespół naszych pracowników i wysokie standardy świadczenia usług powodują, że Klient współpracują z nami może czuć się bezpiecznie.

 

Społeczna Odpowiedzialność – dzięki temu, że wspieramy pracodawców w zakresie tworzenia nowych miejsc pracy i zatrudniania pracowników, ponad 5000 osób niepełnosprawnych podejmuje lub kontynuuje zatrudnienie na różnych stanowiskach pracy. To stwarza warunki do lepszego życia tych osób i ich stałej obecności w życiu społecznym oraz aktywności zawodowej.

 

Wiarygodność – należymy do elitarnego grona firm doradczych w ramach Group of Experts skupiających najwyższej klasy specjalistów w dziedzinach związanych z rozwojem przedsiębiorstw i jednostek administracji publicznej. Nasz zespół to niekwestionowani fachowcy, często doceniani przez branżowe wydawnictwa oraz wyróżniani w wielu konkursach na arenie krajowej.

&nbsp

&nbsp

KONTAKT

Cracow Consulting
ul. Składowa 3
30-002 Kraków
biuro@cracowconsulting.pl
Tel: +48 794 700 708
       +48 502 565 751
       +48 (12) 35 91 591